English Úvod Reference FAQ Kontakt

Mezinárodní kamionová doprava

Pro Vaši nákladní silniční přepravu máme vždy k dispozici volné ložné kapacity kdekoliv v Evropě.

Celoevropskou kamionovou dopravu organizujeme z naší centrály v Brně. Efektivní zabezpečení Vaší celovozové silniční dopravy mají na starosti naši zkušení dispečeři, kteří reagují okamžitě a domluví se s Vaším zákazníkem v celé Evropě. Komunikace s námi je rychlá. Náš osobní přístup a pružné pracovní nasazení Vám svým stupněm zodpovědnosti zajistí bezproblémový průběh přepravy.

V současnosti patří silniční přeprava k nejrychleji se rozvíjejícím a nejrozšířenějším způsobům dopravy. Silniční doprava konkuruje dopravě železniční a mnohdy i letecké dopravě především dostupností, flexibilitou a v neposlední řadě rychlostí. Silniční kamionová doprava díky své flexibilitě minimalizuje prostoje a je schopná okamžitě reagovat na měnící se požadavky v průběhu transportu.

Základní pojmy:
Tahač je samostatné tažné vozidlo vybavené spojovacím zařízením.

Návěs je přípojné nemotorové vozidlo, u kterého je podstatná část celkové hmotnosti přenášena na tahač návěsů. Návěsy se velmi používají v nákladní silniční dopravě, protože nabízejí velkou ložnou plochu a velkou užitečnou hmotnost. Po připojení návěsu k tahači se z vozidel stane jízdní souprava.

Rozdělení vozidel v nákladní kamionové dopravě:

Plachtový návěs Konstrukce se stahovací plachtou zohledňuje potřeby zákazníků a s velmi příznivou váhou se zachováním pevnostních parametrů je tento typ návěsu ideálním pomocníkem.
Tautliner Valníkový návěs bez bočnic s vyztuženou plachtou s možností nezávislého stahování boků nebo střechy.
Low-deck Nízkoložné vozidlo v silniční dopravě.
Jumbo Silniční vozidlo, souprava vozidel, s ložným prostorem o objemu od 101 do 120 m3.
Velkoobjemový plachtový návěs Mega - 100 cbm Vozidlo je vhodné pro přepravu objemných nákladů, především v automobilovém průmyslu. Variabilita nakládání zboží díky bočním shrnovacím plachtám a shrnovací konstrukci střechy návěsu. Jednouchá obsluha zvedací střechy díky hydraulickému ovládání.
Velkoobjemová plachtová tandemová souprava - 120 cbm Souprava je vhodná pro přepravu objemných nákladů, především v automobilovém průmyslu. Variabilita nakládání zboží díky bočním shrnovacím plachtám a shrnovací konstrukci střechy nástaveb. Jednouchá obsluha zvedací střechy díky hydraulickému ovládání.
Návěsy s posuvnou podlahou Návěs s posuvným hydraulickým podlahovým systémem. Návěs je vhodný pro přepravu pilin, drobného ocelového odpadu, zemědělských produktů a speciálního paletového zboží.
Skříňové / izolované návěsy  
Skříňová / izolovaná tandemová souprava 1. mrazírenské návěsy
2. chladírenské návěsy
3. izotermické návěsy
Návěsy jsou vhodné pro přepravu potravinářských výrobků zmrazených na nízkou teplotu, chlazených potravin a pro přepravu zboží podléhající zkáze a vyžadující během přepravy stálou okolní teplotu kvůli zachování stálých fyzikálních vlastností.

Rádi Vám doporučíme nejvhodnější možný způsob přepravy Vaší zásilky pro konkrétní destinaci. Volejte 775 555 568.

Zpět na přehled služebVytisknout
2009 Copyright © goodsped s.r.o. Jsme členy organizací SSL a  FIATA. ssl.jpg, 1,5kBssl4.jpg, 1,5kB